Чому ми такі різні та як порозумітися одне з одним

Не дивлячись на кінець навчального року у ЗДО №16 «Ялинка» знову багато гостей.

13 травня відбулося чергове засідання педагогічної школи для батьків, і як завжди, нова, цікава тема: «Чому ми такі різні та як порозумітися  одне з одним». Про зміну поколінь, впливи на формування їх цінностей та пріоритетів, розповіла директор – Ніна Бойко.

Про те, що було колись і, що буде у майбутньому повідали слухачам вихованці закладу.  Музично-театралізоване дійство за участю усіх учасників  освітнього процесу на тему: «Ми –бебі-бумери, X, Y і Z, дружити вміємо, і нам везе…» було яскравим, феєричним та по-дитячому неперевершеним…

tsevth 1   tsevth 2

Детальніше...

Великодній дзвін

Щойно закінчились великодні свята у родинах наших вихованців, як продовжились вони у дружньому колі ДНЗ №16 «Ялинка», адже збереження традицій святкування світлого свята Великодня - є одним із завдань педагогічного колективу закладу.

Веселою та змістовною була розвага присвячена Великодню. Малюки, одягнені в національному одязі, залюбки перевтілювались у різноманітні образи: вітерець, писанка, шкрябанка, крапанка; виконували пісні: «Веснянки», «Розмалюю писанку», «Вію, вію вітерець»;

DTKBRLTYMCDZNJ1 5      DTKBRLTYMCDZNJ1 10

Детальніше...

Тато, мама, я – розумна сім’я

10 квітня 2019 року у ЗДО №16 «Ялинка» відбулося чергоге засідання логопедичного клубу на тему: «Тато, мама, я – розумна сім’я». Вчителі-логопеди Білик М. А та Літинська Ю. В ознайомили батьків з мовленнєвими іграми, в які грають їхні діти на логопедичних заняттях.

nfnjvfvfzkju 7

Дорослі мали змогу перетворитись на дітей та погратися. Батьки з великим задоволенням складали «чарівні» килимки з LEGO-конструктора, будували речення, знаходили відмінності та виконували безліч різних завдань.

nfnjvfvfzkju 1  nfnjvfvfzkju 3  nfnjvfvfzkju 5

Детальніше...

Сучасні ефективні підходи до корекційно-відновлювальної роботи з дітьми із ЗНМ І рівня

20 березня 2019 року ЗДО №16 «Ялинка» знову відкриває двері для гостей. Вчителі-логопеди м. Бердичева зібралися на чергове секційне засідання.

vtnjljkjulsd 1

Метою зібрання було розширення та поглиблення знань колег з теми: «Сучасні ефективні підходи до корекційно-відновлювальної роботи з дітьми із ЗНМ І рівня». Вчителі-логопеди переглянули під групове заняття на диференціацію завдань для дітей з різним рівнем мовленнєвої активності та відеозапис індивідуального заняття із дитиною ЗНМ І рівня, підготовлені вчителем-логопедом Білик М. А.

vtnjljkjulsd 4   vtnjljkjulsd 5

Детальніше...

Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom