Що не можна забороняти дитині

Багато заборон з боку батьків заважає, а то й шкодить розвитку дитини. Наприклад, заборона робити будь-що без нагляду батьків ytpfjhjzq 1позбавляє дитину цінності самостійних відкриттів. Обмеження творчої активності витісняє ці імпульси в несвідому сферу. А наполеглива вимога поділитися іграшкою, яку дитина сприймає як частину себе, - взагалі неприпустима.

ytpfjhjzq 2Запитувати

Дитина росте й пізнає світ, і природно,

що в неї виникає багато запитань.

Батьки, які втомилися після роботи,

не завжди мають час і сили спілкуватися з дитиною.

 Але час, який вони проводять разом із нею,

 коли відповідають на її запитання, читають і грають,

дає змогу не лише розвинути дитину,

                                             а й налагодити взаємини з нею.

Детальніше...

Говорити не можна мовчати, або 5 причин не брехати дитині

htfnb 1Знаєте, хто найбільше бреше дітям?

Турботливі батьки. Вони дуже сильно люблять свою дитину й намагаються захистити її від болючих переживань і душевних страждань, а тому приховують від неї правду. І у такий спосіб роблять їй ведмежу послугу.

Брехня позбавляє дитину можливості зростати.

Якщо ви не говорите дитині правди, то позбавляєте її можливості набути важливого життєвого досвіду. Адже життя — зовсім не таке райдужне, як їй здається. А тому слід підготувати дитину до зустрічі з негараздами та несправедливостями.

Якщо дасте дитині змогу зустрітися із життєвими труднощами, ви зможете: допомогти дитині подолати їх — показати, як самі справляєтеся з проблемами.

Детальніше...

Що то за феномен - «Батьківська жорстокість»?

Що потрібно для нормального та здорового виховання дітей?

Педагогічний талант?

Педагогічні здібності?

Любов? Бажання?

fnmrjhc 1

Фахівці стверджують, що запорукою успішного виховання дитини є розум батьків, усвідомленість взаємодії здитиною та власних рішень, увага до дитини та її потреб, послідовність у вихованні та готовність бути батьками.

Професор Алла Співаковська вважає: «Вчитися бути батьками— вчитися любити та поважати себе». Що заважає сучасним батькам любити себе? Зазвичай це їхні особисті проблеми:

Детальніше...

Спінерна лихоманка

      cgsyyСпінер — іграшка, що захопила світ. Його шалена популярність привернула увагу фахівців різних галузей. Вони до втрати голосу сперечаються про вплив цієї іграшки на здоров'я. З'ясуємо, чи є підстави хвилюватися.

       Минулого року попит на спінери був настільки великим, що декілька китайських фабрик, які виготовляли мобільні телефони і аксесуари для них, перейшли на виробництво спінерів. Так ця іграшка потрапила на український ринок.

       Пік інтересу американців до спінерів припав на травень 2017 року. Саме тоді вони здійснили найбільше запитів у Google. Після цього зацікавлення спінерами пішло на спад. В Україні спінери поки ще популярні. Google і досі показує високу зацікавленість цією іграшкою. Лідером за кількістю запитів «спінер» є Івано-Франківська область, «аутсайдерами» — Одеська й Дніпропетровська області.

      Що таке спінер?

Детальніше...

Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom