ЛЕГО-Робік в гості завітав

ЛЕГО-конструювання - улюблена гра дітей. Цей вид діяльності має не лише потужний пізнавальний потенціал, а й може бути ефективним засобом фізичного розвитку дітей.

Саме тому фізкультурна розвага «ЛЕГО-Робік в гості завітав» проведена з дітьми старших груп «Пізнайко», «Дзвіночок», «Розумники» і «Чомучки»

додала учасникам багато енергії і задоволення.

До дітей завітав ЛЕГО-Робік, який подорожує планетами нашої Галактики.

hjsrrr414

Детальніше...

Дружно й весело ми граємо – Україну прославляємо

Любов до Батьківщини народжується зі споглядання мальовничих пейзажів, із захопленням багатством української природи, щирістю та працьовитістю людей, що живуть поряд. Чудовою нагодою для цього можуть стати і фізкультурні свята та розваги. Граючи з дітьми в естафетні, рухливі та народні ігри відкриваєм красу рідної землі, спонукаєм до активних дій, викликаєм емоційний відгук на події і звичайно формуємо основи патріотизму.

Під час проведення розваги «Дружно й весело ми граємо – Україну прославляємо» дошкільнята груп «Дзвіночок», «Пізнайко», «Чомучка» і «Розумники» мали змогу мандрувати просторами рідної землі (через відеоролик) та грати у ігри різних регіонів України.

А розпочиналась подорож з півночі України. Там знаходиться культурний та історичний центр, столиця нашої країни - місто Київ. Ми милувались київськими краєвидами, слухали українську народну мелодію у виконанні оркестру народних інструментів «Чарівні звуки».

dtctkjuhfvjcm 1

Детальніше...

Команди "Зеленого патруля"

Сьогодні екологічні проблеми набули глобальних масштабів, і тому надзвичайно важливо змалку формувати в дітей екологічну свідомість, розуміння того, що кожна їхня справа йде на користь чи шкоду природі.

Під час проведення фізкультурного свята на тему «Бережи дарунки природи, кожну квітку і кожен листок» дошкільнята мали змогу розкрити причини і можливі негативні наслідки екологічної катастрофи і, граючись, знайти шляхи їх усунення.

lfheyrbghbhjlb961lfheyrbghbhjlb704

Детальніше...

Фітбол - друг, партнер, тренажер

Поряд з традиційними засобами фі­зичного виховання, оздоровлення дошкільників у практиці роботи дошкільних закладів знаходять місце інші, наприклад: фітбол-гімнастика — вправи з використанням м'яча, що має певні властивості (розмір, колір, запах, пружність), які застосовуються з оздоровчою метою.

З лікувальною метою фітбол-м'ячі великого діа­метра почали використовувати в Європі ще із середини 50-х років XX століття. Зокрема, у 1955р. лікар-фізіотерапевт Сюзан Кляйн-Фогельбах (Ба- зель, Швейцарія) використовувала фітбол-м'ячі для занять з дітьми, хворими на церебральний параліч. У 1980р. американський лікар Джоан Познер-Майер використовувала їх для реабілітації хворих після травм опорно-рухового апарату.

Доведено: заняття з фітболом допомагають знімати напруження в усьому тілі, поліпшують рухливість, гнучкість, еластичність суглобів та кровообіг, діяльність усіх органів, формують пра­вильну поставу.

Ефект фітболу зумовлюється дією коливань м'яча (вібрацією), яка відчувається під час сидіння на ньому (подібно до їзди верхи). Слабка постійна вібрація заспокійливо діє на нервову сис­тему, а інтенсивна — збуджує. Саме слабкі вібраційні хвилі можуть підсилювати перис­тальтику кишківника, функції шлунка, печінки, нирок. За оптимального та систематичного навантаження зміцнюється м'язовий корсет навколо хребта. Зазначимо: "криво сидіти на м'ячі неможливо, бо втрачається рівновага та баланс, що призводить до падіння. Отже, лише правильне сидіння на фітболі сприяє формуванню правильної постави.

ЦІКАВО

Детальніше...

Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom