Фізична культура в сім'ї

З чого найкраще починати привчати дітей до занять з фізичної культури? Адже кожна дитина відчуває природну потребу в dodomy7активному русі. І дуже важли­во, коли в сім'ї зуміють скерувати у на­лежне русло, тобто зробити фізкульту­ру не просто обов'язковим, а улюбле­ним режимним моментом малюка. Са­ме систематичність таких занять буде доброю запорукою того, що син чи донька зростатимуть здоровими, сприт­ними, сильними, матимуть правильну поставу, красиво ходитимуть. А ще фіз­культура допоможе розвинути у дитини такі цінні риси характеру, як дисциплі­нованість, організованість, звичку дот­римуватись правил особистої гігієни.

По дорозі додому

yfpdf

 

Скільки часу протягом дня ви, батьки, спілкуєтесь з дитиною?

 

mamaТому той час, який займає дорога від дошкільного закладу до домівки, можна використати цікаво і корисно,задовольнивши при цьому природну потребу дитини в активному русі, потренувавши пам'ять і увагу.

Спочатку кілька порад: все, що ви пропонуватиме зробити малюкові, має уподібнюватись до цікавих ігор, що повторюватимуться, урізноманітнюватимуться з дня на день. Звичайна собі дорога додому тоді перетвориться для дитини у розвагу, а для вас - у змогу відпочити від буденних турбот.

Якщо маля, на вашу думку, надміру жваве в рухах, не поспішайте його стримувати, краще спробуйте скерувати активність на послідовнийрозвиток фізичних якостей,"потренуйте" у різній обстановці. Першніж дати завдання, продемонструйте його виконання на власному прикладі. Перспектива наслідувати дії татка чи мами найкраще підходить малюку.

Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom