В гостях у логоказки

«В гостях у логоказки» - тема чергового засідання логопедичного клубу, який нещодавно відбувся в «Ялинці».

kjujrfprb1 1

Нетрадиційним початком став практичний показ з дітьми логоказок: «Чому зайчик захворів» та «Живі звуки».

kjujrfprb1 2

Не менш цікавою для батьків була інформація на тему: «Логоказка – як один з нетрадиційних методів в корекційній роботі». Учасники мали змогу ознайомитися із завданнями логопедичної роботи через використання логоказки, та переконалися, що така форма подання мовленнєвого матеріалу дітям подобається й дає позитивні результати. Малята полюбляють грати, і коли ми об’єднуємо окремі вправи в сюжет, вони самі стають учасниками цієї казки. На заняттях відбуваються чудеса, діти перетворюються в героїв, а звуки оживають.  

Присутні відчули себе дітьми і поринули у світ казок. Активно пригадували їм назви та головних героїв. Захопливим та цікавим завданням для батьків стало створення нової кінцівки до казок «Зайчикова хатка» та «Лисичка і журавель».

kjujrfprb1 3  kjujrfprb1 4

«Читайте дітям казки , легенди, пісні, прислів’я, приказки, притчі. Гортаючи сторінки улюблених казок, ви зрозумієте,що казки – то наші вчителі, які спочатку виховують, а вже потім розважають» - ця порада стала заключним акордом засідання логопедичного клубу.

kjujrfprb1 5

Отримавши буклети з логоказками, батьки покидали залу у піднесеному настрої.

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom